Strona główna / Tapety / Tematy / Boho
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta boho patchworkowe

autor: lazininamarina
Tapeta boho patchworkowe
Tapeta boho patchworkowe
Tapeta boho patchworkowe
Tapeta boho patchworkowe Tapeta boho patchworkowe Tapeta boho patchworkowe
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Tapeta boho patchworkowe to propozycja dla wszystkich fanów stylu boho. Klasyczne motywy i kolory utrzymana w tym popularnym dziś stylu dają razem piękną aranżację do każdego pokoju. Wystarczy sobie wyobrazić jak pięknie wyglądałaby ściana w pokoju oklejona Tapeta boho patchworkowe. Bez względu na to, które z pomieszczeń zechcesz okleić tą piękną tapetą, można być pewnym, że odmieni ona całkowicie wygląd pomieszczenia.Tapeta boho patchworkowe to klasyczny przykład motywu boho na dekoracji ściennej. Ten piękny i niezwykle popularny od dawna styl aranżacji zawiera w sobie elementy vintage i etniczne. Wspólnie łączą się w fantastyczne wzory, coraz częścej stosowane na dekoracjach ściennych takich jak tapety. Decydując się Tapeta boho patchworkowe wprowadzisz do swojego pokoju kolorowy styl boho i nadasz mu całkowicie nową aranżację.