Strona główna / Tapety / Tematy / Boho
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta boho delikatna akwarela

autor: Maria Luzi
Tapeta boho delikatna akwarela
Tapeta boho delikatna akwarela
Tapeta boho delikatna akwarela
Tapeta boho delikatna akwarela Tapeta boho delikatna akwarela Tapeta boho delikatna akwarela
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Tapeta boho delikatna akwarela to gratka dla dla każdego fana stylu boho. Klasyczne wzory i kolory utrzymana w tym lubianym dziś stylu dają razem fantastyczna aranżację do każdego pokoju. Z łatwością można sobie wyobrazić jak wyjątkowo wyglądałaby ściana w pokoju ozdobiona Tapeta boho delikatna akwarela. Bez względu na to, który z pokoi zechcesz okleić tą piękną tapetą, można być pewnym, że odmieni ona całkowicie klimat pomieszczenia.Tapeta boho delikatna akwarela to idealny przykład motywu boho na dekoracji ściennej. Ten wyjątkowy i niezwykle popularny od dawna styl dekoracji zawiera w sobie elementy vintage i etniczne. Wspólnie tworzą piękne motywy, często wykorzystywane na dekoracjach ściennych takich jak tapety. Wybierając Tapeta boho delikatna akwarela wprowadzisz do swojego mieszkania kolorowy styl boho i nadasz mu zupełnie nowy charakter.