ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta akwarelowy wzór zimowy

autor: kris_art
Tapeta akwarelowy wzór zimowy
Tapeta akwarelowy wzór zimowy
Tapeta akwarelowy wzór zimowy
Tapeta akwarelowy wzór zimowy Tapeta akwarelowy wzór zimowy Tapeta akwarelowy wzór zimowy
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Jeżeli podobają Cie się dekoracje malowane awarelami to Tapeta akwarelowy wzór zimowy jest właśnie dla Ciebie. Obecnie akwarele kojarzą nam się nie tylko z obrazami malowanymi tą techniką. Dziś, technika daje nam możliwość wykorzystania akwareli do przygotowania najróżniejszych dekoracji, w tym także tapet. Widząc Tapeta akwarelowy wzór zimowy widać, że akwarele na dekoracji ściennej prezentują się tak samo pięknie jak na tradycyjnych obrazach.  Tapeta akwarelowy wzór zimowy można nakleić na ścianę w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego przeznaczenia. Dzięki temu, że motyw jest uniwersalny będzie dekoracją salonu, sypialni, pokoju dziecka, a także przedpokoju czy nawet kuchni. Wykorzystane barwy i akwarele dają możliwość z kolei nakleić tę tapetę w pomieszczeniach utrzymanych w różnych tonacjach.