ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta abstrakcyjne białe kółka

autor: Eizsy    id motywu: 1973
Tapeta abstrakcyjne białe kółka
Tapeta abstrakcyjne białe kółka
Tapeta abstrakcyjne białe kółka
Tapeta abstrakcyjne białe kółka Tapeta abstrakcyjne białe kółka Tapeta abstrakcyjne białe kółka
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Jeżeli szukasz fototapety z motywem geometrycznym, proponujemy wyjątkowy wzór Tapeta abstrakcyjne białe kółka. Ten motyw to doskonały pomysł na dekoracje ścian.
Dzięki tapetom z motwem geometrycznym możecie w prosty sposób zwiększyć optycznie pokój. Są więc nie tylko tłem wystroju, ale także pełnią określone funkcje. Wybierając tapetę geometryczną Tapeta abstrakcyjne białe kółka możecie być pewni pozytywnego odbioru gości i dobrego samopoczucia domowników. Odpowiednio dobrany wzór geometryczny, robi bowiem wyjątkowe wrażenie i całkowiecie odmienia pokój.Tapeta Tapeta abstrakcyjne białe kółka dzięki ciekawemu geometrycznemu wzorowi, może stać się doskonałą dekoracją na każdej ścianie. Niezależnie od przeznaczenia pomieszczenia, wzbogaci jego wystrój i nada mu wyjątkowego charakteru. Tapeta Tapeta abstrakcyjne białe kółka może być wykorzystana w każdym pokoju - salonie, sypialni czy w pokoju dziecka. Taki geometryczny wzór będzie również sprawdzał się w przedpokojach i korytarzach, gdzie często jest mało przestrzeni.