Przyjmujemy
zamówienia telefoniczne

codziennie od 7:00 do 21:00
Zadzwoń:
600 380 606
/ Blog

Pokój dziecka – idealne miejsce na fototapetę

Pokój naszego dziecka to jedno z najważniejszych miejsc w domu. Rodzice starają się go urządzić tak, aby był piękny i funkcjonalny. Szczególną uwagę zwracają na dekoracje, a jedną z najpiękniejszych dekoracji są fototapety z motywami dziecięcymi i młodzieżowymi.

Niewątpliwie fototapety są w stanie całkowicie odmienić pokój dziecka. Oklejenie jednej ściany czy nawet tylko jej fragmentu, nadaje pomieszczeniu całkiem nowy i wyjątkowy charakter.

Piękny bajkowy wzór, którym udekorujemy ścianę pokoju dziecka będzie nie tylko atrakcyjnie wyglądał ale sprawi mu także niesamowitą radość. Kolorowe rysunki zwierząt czy bajkowych postaci sprawią, że na buzi malucha pojawi się uśmiech za każdym razem, gdy spojrzy na tapetę. Nieco starsze dzieci będą zachwycone baśniowymi scenami, które sprawią, że pokój nabierze unikalnego charakteru. Dla tych dzieci, które już wyrosły z bajek, przeznaczone są fototapety ze zdjęciami rówieśników, innych dzieci w różnych zabawnych sytuacjach.

Czasem oklejenie całej ściany w pokoju jest niemożliwe, chociażby dlatego, że meble mogą zasłaniać część wzoru. W takiej sytuacji można zdecydować się na oklejenie fototapetą tylko części ściany w pokoju dziecka. Można użyć jej nad biurkiem, we wnęce, okleić tylko fragment ściany, który nie jest niczym zasłonięty. Takie rozwiązanie będzie nie mniej atrakcyjne i sprawi tyle samo radości dziecku.

Pokoje dzieci to miejsce, w którym fototapety spełniają dwie bardzo ważne funkcje. Oczywiście najważniejsza to dekoracja, która podkreśla charakter pomieszczenia. Ilość wzorów dostępnych w naszych galeriach z pewnością umożliwi dobór tapety do stylu i kolorystyki, w jakich urządzony będzie pokój. Jednak drugą równie ważną funkcja jest rozweselanie dziecka, jego uśmiech i nadanie pomieszczeniu przytulnego charakteru.

Zobacz galerię fototapet do pokoju dziecka »

Czytaj także: