Obrazy z uliczkami

Widok małych, wąskich uliczek to popularny motyw wykorzystywany na obrazach, grafikach i przy dekoracjach ścian. Nic dziwnego. Kojarzy nam się to z romantycznymi spacerami po miasteczkach czy miastach. Dlatego właśnie to wspaniały sposób na wprowadzenie do aranżacji pokoju elementów romantycznej i urokliwej atmosfery miejskiej.

Obrazy na płótnie canvas z motywem uliczki

Obrazy na płótnie z motywem uliczki pokazują ją najczęściej z pewnej perspektywy, dzięki czemu widać długą wąską lub szerszą uliczkę, która prowadzi nas w głąb obrazu. Takie ujęcia nie tylko stwarzają efekt głębi i przestrzeni, ale także wprowadzają do obrazu pewien element tajemniczości. Często nie widać bowiem zakończenia uliczki, która nas prowadzi w nieznane.

Obrazy na płótnie canvas z nadrukowanymi motywami uliczek miejskich to również gratka dla fanów architektury miejskiej. Często, poza samą uliczką, widzimy na nich różne, charakterystyczne elementy architektoniczne. Mogą to być stare kamienice, balkony, kolorowe fasady i ceglane murki, nieznane budynki lub rozpoznawalne przez wszystkich budowle czy pomniki. Takie elementy wzbogacają motyw na obrazie, dodają mu efektu i realizmu.

Obrazy canvas z uliczkami są bardzo różnorodne. W naszej ofercie znajdziecie motywy czarno białe, bardzo kolorowe i utrzymane w stonowanych barwach pasteli odcienie, które nadają delikatny i romantyczny nastrój.