Obrazy z roślinami

Wszystkie obrazy na płótnie z roślinami łączy jedna wspólna cecha - są bardzo dobrym sposobem na wniesienie do pokoju i całej aranżacji domu elementów natury. A takie motywy, jak żadne inne, pomagają nam, nie tylko na poprawę naszego samopoczucia, ale również na stworzenie w domu przyjemnej i relaksującej atmosfery.

Obrazy na płótnie canvas z motywem roślin

Obrazy na płótnie z roślinami to niezwykle bogaty zbiór motywów. Podobnie jak bogata jest flora - czyli świat roślin. Dzięki temu, w zależności od stylu i koncepcji aranżacji wnętrza, możemy dobrać odpowiedni obraz z motywem roślinnym do naszego domu.

Rośliny kojarzą nam się z kwiatami, dlatego proponujemy niezwykle bogate galerie obrazów canvas z różami, dmuchawcami, bzem czy storczykami. Różnorodność roślin i kwiatów sprawia, że możemy wybierać nie tylko kierując się wyglądem kwiatów ale również ich kolorem. Obrazy na płótnie z kwiatami mogą mieć różne barwy - od delikatnych pasteli po intensywne, jaskrawe barwy.

Obraz roślinne z motywem liści

Równie popularnym wyborem są obrazy na płótnie z liśćmi. Mogą to być obrazy canvas z motywem paproci, palm, dracen czy monstery, a także abstrakcyjne wzory, które przypominają kształt liści. Niezwykle pięknymi motywami roślinnymi na obrazach są też łąki. Te motywy siłą rzeczy łączą w osobie zarówno piękno kwiatów, jak też ich kolorystykę. A setki różnych kwiatów kwitnących na łące robi niezwykle efektowne wrażenie. Ściana ozdobiona obrazem na płótnie z motywem roślinnym to idealna opcja dla osób, które szukają czegoś oryginalnego i nietypowego.

Znaleziono: 406
Obraz kwiaty w czerni
rozmiar: 70x50cm
70,00 zł
Obraz kwiaty wiśni
rozmiar: 70x50cm
70,00 zł
Obraz kwiaty czerwone
rozmiar: 70x50cm
70,00 zł
Obraz kwiecista łąka
rozmiar: 70x50cm
70,00 zł
Obraz rośliny grunge
rozmiar: 70x50cm
70,00 zł
Obraz dmuchawiec makro
rozmiar: 70x50cm
70,00 zł
Obraz liście eukaliptusa
rozmiar: 70x50cm
70,00 zł