Obrazy z miastami nocą

Na obrazach na płótnie Miasta Nocą sfotografowana jest architektura miejska o nocnej porze. A to właśnie światła miejskie wydobywają z ciemności nocy kształt i położenie pięknej architektury i innych obiektów.
Obrazy drukowane na płótnie z miastami nocą zdominowane są przez czarno-białą kolorystykę, a podświetlone akcenty wydobywają swój naturalny, a i tak lekko przyciemniony kolor. Taki klimat na obrazach canvas Miasta Nocą dla niektórych może się wydawać mroczny, niepokojący, a dla innych tajemniczy, magiczny, inspirujący dla wyobraźni. Te obrazy są niewątpliwie interesujące, niebanalne.
Obrazy na płótnie Miasta Nocą ukazują nam miasta europejskie: Londyn, Paryż, Rzym, Watykan, Frankfurt, szwajcarską Lucernę. Miasta amerykańskie to Nowy Jork, Chicago, Los Angeles, Seattle. A oprócz tego – Dubaj, Singapur i Szanghaj.
Do jakich wnętrz pasują fotoobrazy Miasta Nocą? Do loftów, nowoczesnych, minimalistycznych pomieszczeń, do wystroju w kolorach czarno-białych. Można je powiesić lub ustawić obok czarno-białej grafiki lub na tapecie o podobnej kolorystyce.