Obrazy 3D

Jak szybko i spektakularnie zmienić aranżację ściany? Z pomocą przychodzą obrazy 3D na płótnie. Ten typ dekoracji jest zarówno efektowny, jak również funkcjonalny.

Trójwymiarowe obrazy na płótnie to zbiór różnorodnych motywów, które łączy jedna cecha - efekt 3D. Dzięki niemu każdy z tych pięknych wzorów nabiera głębi i zupełnie innego wyglądu niż tradycyjne, płaskie motywy. Patrząc na obrazy 3D możemy dostrzec ich różne wymiary, a także różne ujęcie przedstawionego motywu.

Dekorowanie ścian trójwymiarowymi obrazami na płótnie stanowi więc zarówno ozdobę, jak też atrakcję dla osoby, patrzącej na obraz. Ale to nie jedyne zalety obrazów 3D. Dzięki temu efektowi i głębi jaką daje ściana, na której wisi wydaje nam się optycznie większa. Dlatego właśnie, tak chętnie wykorzystujemy obrazy na płótnie 3D w aranżacji niewielkich pomieszczeń. Trudno odpowiedzieć na pytanie, gdzie powiesić obrazy 3D. Duża różnorodność motywów – zarówno pod kątem tematyki, jak też kolorystyki – sprawia, że z łatwością wybierzemy obraz na płótnie do każdego pomieszczenia.

Obraz 3d malowane kwiaty
rozmiar: 70x50cm
70,00 zł
Obraz 3d kwiaty i pąki
rozmiar: 70x50cm
70,00 zł
Obraz 3d biały korytarz
rozmiar: 70x50cm
70,00 zł
Obraz lotos w wodzie 3D
rozmiar: 70x50cm
70,00 zł
Obraz głośnik 3D
rozmiar: 70x50cm
70,00 zł