Fototapety z listami i znaczkami

Listy i znaczki są niezwykle interesującym i efektownym motywem na dekoracjach. Jest w nich coś co przyciąga uwagę i fascynuje. Z pewnością przyzna to każdy, kto kiedyś zbierał znaczki. Może chodzi o to, że są to małe dzieła sztuki?

Listy na fototapetach

Listy pisane odręcznie są dziś już odchodzącym elementem naszego życia. Wysyłamy ich coraz mniej, wybierając korespondencję elektroniczną. I doceniając zalety e-listów, trzeba przyznać, że tradycyjne listy miały duszę, której brakuje e-mail’om. Dlatego chyba tak chętnie sięgamy po motywy listów na dekoracjach, takich jak fototapety ze starymi listami. Stare atramentowe pismo w połączeniu z pożółkłymi kopertami są kwintesencją stylu vintage lub retro. Jeżeli wiec szukacie dekoracji ściennej do pokoju urządzonego w tym stylu, polecamy właśnie fototapety z listami.

Fototapety ze znaczkami

Podobnie jest ze znaczkami. One również, wraz z zanikaniem korespondencji pisanej, odchodzą do lamusa. Wciąż jednak zachwycają i budzą sentyment. Znaczki pocztowe małe dzieła sztuki nic więc dziwnego, że stały się również motywami przewodnimi dla dekoratorów wnętrz i znalazły się na fototapetach.
Fototapety ze znaczkami pocztowymi to gratka zarówno dla filatelistów i osób interesujących się znaczkami, ale także dla tych, którzy lubią aranżacje retro i vintage. Fototapety ze znaczkami idealnie wpisują się w ten styl.