Zwierzęca skóra

Fototapety z motywem zwierzęcej skóry, jak żadna inna dekoracja, wprowadzi do Waszego domu klimat egzotyki i dzikiej przyrody. Wzory zwierzęcej skóry na ścianie tworzą bowiem, nie tylko niezwykłą barwną dekorację, ale również nadają pomieszczeniu zupełnie nowego charakteru.

Wśród oferowanych fototapet ze zwierzęcą skórą znajdziecie wiele motywów nawiązujących do dzikiej afrykańskiej przyrody. Fototapety z wzorem zebry, żyrafy czy tygrysa, to tylko kilka z nich. Proponujemy również fototapety z motywem skóry słonia, węża czy krokodyla.

Niezwykle efektownie prezentują się fototapety z piórami ptaków – papug albo pawi. Widać na nich fantastyczną gamę różnorodnych kolorów, pokrywających wspaniałe ptasie pióra.

Fototapety z motywem futra

Interesującą propozycją są fototapety z motywem zwierzęcego futra. Takie tapety, sprawiają dodatkowo, że pomieszczenie w którym je naklejono, jest bardziej przytulne. To rozwiązanie stosowane często w sypialniach, gdzie przecież zależy na nam na tym, aby czuć się komfortowo. W długie zimowe wieczory, wystarczy spojrzenie na fototapetę z motywem futra, aby poczuć ciepło i przytulną atmosferę.