Fototapety typograficzne

Wśród bogatej oferty fototapet z literami, czy jak kto woli typografią, możemy wydzielić kilka grup motywów. Każda z nich ma swoich amatorów, którzy znajdą tu dekorację na swoją ścianę.

Fototapety ze znaczkami pocztowymi

Fototapety ze znaczkami pocztowymi są wyjątkowe. Każdy filatelista i miłośnik znaczków będzie zachwycony tego typu ozdobą na ścianie. Stare i historyczne znaczki tworzą bowiem niezwykłą dekorację ścienną, a dodatkowo podkreślą hobby gospodarza. Tapety ze znaczkami nie są dedykowane tylko do kolekcjonerów. Taka fototapeta będzie również efektownym dodatkiem do aranżacji w stylu vintage i retro.

Fototapety z listami i kopertami

Podobnie jest z fototapetami z listami i kopertami. One także mają w sobie wiele uroku i nostalgii. Stary papier, odręczne atramentowe pismo, do tego stare koperty czy pocztówki. Motywy listów i kopert na fototapetach również tworzą wyjątkową dekorację na ścianę pokoju urządzonego w stylu vintage.

Fototapety z literami

Fototapety z literami to oczywista grupa motywów w galerii tapet z typografią. Proponujemy motywy, na których znajduje się cały alfabet czy przypadkowe listery. Są pisane różną czcionką, na różnym podłożu. Podobnie jest z fototapetami z hasłami tekstowymi. Popularne i nieznane powszechnie hasła mogą być świetną dekoracją na ścianie.