Fototapety podròżnicze

Na fototapetach z motywami turystyki i geografii przedstawione są różne plany i mapy, współczesne i te historyczne. Jest wśród nich Polska, Wielka Brytania, Hiszpania, Niemcy, Holandia Włochy i Francja. Na fototapetach geograficznych i turystycznych znajdziecie także najbardziej popularne i charakterystyczne miejsca i krajobrazy dla tych państw.
Fototapety ze wzorami turystycznymi i geograficznymi to także przepiękne panoramy budynków sakralnych, publicznych i innych miejsc, stanowiących wizytówkę tych państw, znanych na całym świecie. Są tam również krajobrazy morskie, górskie i jeziora. Można wybierać także spośród fototapet ze słynnymi miastami. Są tam między innymi zdjęcia z Amsterdamu, Barcelony, Londynu, Nowego Jorku, Berlina, Paryża, Rzymu i Warszawy. Są to przepiękne, urokliwe panoramy miast i różne tematy architektoniczne.
Fototapety turystyczne i geograficzne, ze względu na ich tematykę można zastosować jako dekorację każdego wnętrza – salonu, sypialni, pokoju dziecka a także w budynkach użytkowych