Fototapety z kamiennym tłem

Wiele kamieni ukrywa to co w nich najpiękniejsze głęboko w środku. Dopiero po przecięciu kamienia okazuje się, że z zewnątrz nijaki, a w środku jest fascynujący. Są również takie które zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz wyglądają oszałamiająco. Niewątpliwie, kamienne tła tworzą bardzo różnorodne i efektowne dekoracje, które są teraz dostępne w formie fototapet z motywem kamienia.

Fototapety z marmurem

Najbardziej niezwykłe wzory po przecięciu tworzy marmur, dlatego w naszej galerii znajdziecie wiele fascynujących fototapet z motywem marmuru. Wiele kolorów i niesamowite, wręcz abstrakcyjne wzory, jakie widać na ciętym kamieniu sprawiają, że fototapety z marmurem są niezwykle popularne.

Fototapety z motywem kamienia

Wśród fototapet z motywem kamienia proponujemy również wiele innych motywów. Bardzo efektownie wyglądają motywy w morskimi kamyczkami. Małe kamyczki, często w różnych kolorach, czasem zanurzone w wodzie – tworzą piękne tło, które może ozdobić każdą ścianę. Podobnie jak fototapety z motywem kamiennej ściany. Ociosane kamienie, często stare, otoczone mchem zamienią naszą ścianę w stary mur w różnych kolorach.