Fototapety tła

Fototapety z tłami to bardzo efektowny sposób na ozdobę ścian w każdym pomieszczeniu. Pozwala przede wszystkim na dobór odpowiedniego tła do przeznaczenia, jak też aranżacji pomieszczenia. Poza tym, fototapety z tłami charakteryzują się stonowanymi motywami, które raczej wprowadzają spokój i porządek w pomieszczeniu.

To również idealny sposób na umieszczenie na ścianie ulubionego tła, bez konieczności ponoszenia poważnej a czasami wręcz niemożliwej inwestycji. Nie zawsze możemy bowiem – z różnych przyczyn – ozdobić ścianę prawdziwym drewnem, kamieniem czy cegłą. Wykorzystanie tapet z tłami pozwala nam cieszyć takim widokiem za niewygórowane pieniądze. Wystarczy zamówić wybrane tło i nakleić fototapetę na ścianę.

Fototapety z tłami można dobierać również do aranżacji pokoju. Betonowe tła do nowoczesnych wystrojów, drewno raczej retro, cegła jest uniwersalną ozdobą, która pasuje i stylu vintage, klasycznego, jak również do nowoczesnego designu i loftów. Jeżeli szukacie bardziej urozmaiconego tła na ścianę, polecamy fototapety z tłem kwiatów, patchworków, ornamentów czy wzorów geometrycznych.

Znaleziono: 184