Fototapety z dominującym kolorem

Fototapety z dominującym kolorem to galeria motywów utrzymanych w szarości lub czerni i bieli. Jednak poza tymi barwami, na każdej z tych fototapet znajdziemy przynajmniej jeden element w innym, wyrazistym i dominującym kolorze.

Fototapety z dominującą czerwienią

Fototapety z dominującym kolorem czerwonym to klasyka tego typu motywów. Niezwykle popularne i efektowne są fototapety z panoramami miast, gdzie jeden element został pokolorowany na czerwono. Polecamy panoramę Paryża z czerwonym samochodem, czarno-biały Londyn z czerwonym autobusem lub budką telefoniczną, Nowy Jork z czerwoną parasolką jednego z przechodniów. czy też czarno-biały widok na zatokę w San Francisco z mostem Golden Gate pomalowanym na czerwono.

Fototapety z dominującym kolorem żółtym

Również kolor żółty w połączeniu z odcieniami szarości tworzy wyjątkowe motywy na ścianę. Fototapety z dominującym żółtym kolorem to kadry z Nowego Jorku z charakterystycznymi, żółtymi taksówkami, kwiaty z żółtymi motylami, żółte tramwaje w szarych miasteczkach czy też drzewa z żółtymi, jesiennymi liśćmi w miejskich, czarno-białych parkach.

Fototapety z dominującym kolorem do każdego pomieszczenia

Każdy z motywów proponowanych w galerii fototapet z dominującym kolorem łączy połączenie czerni, bieli i trzeciego wyrazistego koloru. Jednak to poza tą cechą wspólną znajdziemy tu różnorodne motywy, które łatwo można dopasować do każdego pomieszczenia. Wiele z tych tapet będą pasowały idealnie do nowoczesnych pomieszczeń. To przede wszystkim panoramy nowoczesnych miast. Inne jak panoramy parków czy małych miasteczek będą dobrze prezentowały się w pomieszczeniach retro, vintage czy klastycznych.