Ombre

Fototapety Ombre charakteryzują się tym, że zarówno wzór, jak i wykorzystane kolory zmieniają się stopniowo, tworząc efekt przejścia z jednego koloru do drugiego. W naszej ofercie polecamy różne warianty fototapet Ombre, na przykład w jednym kolorze lub w wielu kolorach i różnych odcieniach. Możesz wybrać takie, które będą pasowały do kolorystyki twojego pokoju lub będą kontrastować z nim, aby uzyskać bardziej odważny efekt.

Piękne kolory na fototapetach Ombre

Fototapety Ombre przedstawiają głównie paletę kolorów, ale mogą przedstawiać także różne motywy, na przykład krajobrazy, abstrakcyjne wzory, kwiaty czy geometryczne kształty. Ich odcienie zmieniają się stopniowo, co tworzy efekt głębi i trójwymiarowości. Wśród motywów dostępnych w naszej galerii fototapet Ombre dostępne są motywy utrzymane w różnej kolorystyce - od pastelowych po mocniejsze, intensywne kolory.

Oferowane w naszym sklepie fototapety ombre są drukowane w nowoczesnej technologii cyfrowej, która pozwala na wydrukowanie fotograficznej jakości obrazów. Można stosować na całej ścianie lub tylko na jej fragmencie, aby dodać pomieszczeniu głębi i stylu.