Rośliny

Jednym z nowych trendów na fototapetach są motywy z liśćmi monstery. Od pewnego czasu popularność zarówno tej rośliny, jak też dekoracji z motywem jej dużych, niezwykle efektownych liści systematycznie rośnie. Pojawiają się jako pojedynczy liść, wiele liści na gałęziach, a także jako kompozycje liści z kwiatami lub egzotycznymi ptakami.

Nowe i modne trendy na fototapetach to także motywy innych egzotycznych liści. W połączeniu z egzotycznymi kwiatami, które charakteryzują się niezwykłą kolorystyką tworzą barwną i efektowną dekorację. Wśród fototapet z roślinami warto też przyjrzeć się bliżej motywom z liśćmi bambusa, liśćmi z tropikalnego lasu czy liśćmi palmy.

Nowoczesne trendy na fototapetach z roślinami

Wśród nowoczesnych fototapet z roślinami nie mogło też zabraknąć kwiatów i roślin egzotycznych. Ich żywa kolorystyka i wyjątkowe kształty dają niesamowity, dekoracyjny efekt. To idealne wręcz wzory na fototapety z roślinami. Nowoczesne trendy na fototapetach z roślinami to również znane motywy, naszych rodzimych roślin - róż, lawendy czy polnych kwiatów. Nowoczesne techniki nadruku i kompozycji pozwalają tworzyć nowoczesne wersje klasycznych motywów.

Motywy roślinne – mimo, że znane od dawna – nadal cieszą się naszym zainteresowaniem. Pasują w końcu do każdego pomieszczenia. Wybrane przez nas najnowsze i nowoczesne motywy roślinne na fototapetach, z powodzeniem ozdobią salon, sypialnie, korytarz czy biuro. Po więcej roślinnych wzorów zapraszamy do naszej galerii fototapet z kwiatami.