Krajobrazy

Najnowsze trendy wśród fototapet z krajobrazem to oczywiście: fototapety z brzozami, fototapety z widokiem lasu we mgle oraz, zawsze piękne fototapety z motywem morza i plaży.

Fototapety z krajobrazami są jednym z najpopularniejszych tematów, jakie wybieramy na dekoracje ścian. Nie jest to zaskoczeniem, biorąc pod uwagę różnorodność tematyki, piękno przyrody i dodatkowe zalety, jakie posiadają tapety z pejzażami. Chodzi oczywiście o głębie, którą do pomieszczenia wnoszą krajobrazy, zwłaszcza te na których widać odległy horyzont.

Modne fototapety z krajobrazami

Wśród najnowszych trendów na fototapetach prym wiodą z pewnością motywy brzozy. To niezwykłe drzewo. Głownie dzięki swojej, wyjątkowej kolorystyce, ale także jako całość prezentuje się niezwykle efektownie. A brzozowy las, gdzie widać dziesiątki tych drzew, ma naprawdę niezwykły urok. Biel brzozowej kory, w połączeniu z wiosenną zielenią traw i przebijającymi się przez liście promieniami słońca tworzy niezwykłą kompozycję.

Nieco odmiennym motywem, jednocześnie równie popularnym, są fototapety z lasem we mgle. W tym wypadku mamy do czynienia z zupełnie inną kolorystyką - przesyconą szarością i ciemną zielenią. Mimo tego, te wyjątkowe krajobrazy zachwycają wiele osób. Są nieco tajemnicze i mają w sobie głębię. Innymi motywami, które znajdziecie wśród najnowszych trendów na fototapetach z krajobrazem są oczywiście motywy morskie. Niebieskie lub turkusowe morze w połączeniu z żółtym piaskiem skąpanym w słońcu budzą nie tylko zachwyt, ale także tęsknotę za latem, urlopem i beztroskim wypoczynkiem.