Fototapety z kwiatami

Kwiaty na fototapetach to kolejny przykład na to, że jest to motyw, który pasuje i wygląda pięknie na każdej dekoracji. Czy jest to pocztówka, czy obraz czy właśnie tapeta, to motyw kwiatowy zawsze prezentuje się efektownie i przyciąga uwagę.

Kwiatów jest tak wiele, że chyba każdy ma swoje ulubione gatunki. Dla jednych są to drobne polne kwiaty, dla innych klasyczne róże albo tulipany, jeszcze inni wolą duże, egzotyczne kwiaty o niezwykłej kolorystyce i kształtach. Tę właśnie różnorodność kwiatów chcieliśmy oddać w naszej galerii fototapet z kwiatami. Znajdziecie tam fototapety z różami, z lawendą, tapety z bzem, motywy kwiatów polnychwiosennych tulipanów i egzotycznych storczyków. Dzięki tak szerokiej gamie motywów, każdy znajdzie tu fototapety z ulubionymi kwiatami, którymi może ozdobić ściany w swoim pokoju.

Fototapety w kwiaty do domu

Fototapety w kwiaty zróżnicowaliśmy także pod kątem ich prezentacji. Znajdziecie więc zarówno motywy z pojedynczymi kwiatami, całe bukiety czy kompozycje kwiatów. Bardzo efektownie wyglądają paterny kwiatowe, zwłaszcza gdy piękne kwiaty przeplatają się z zielonymi liśćmi. Takim przykładem są popularne dziś fototapety z liśćmi monstery.

Ogromną zaletą fototapet w kolorowe kwiaty jest ich uniwersalność. W zasadzie nie ma chyba pomieszczenia, gdzie trudno byłoby wykorzystać taką fototapetę. Wszystko zależy od wybranego motywu i pomieszczenia. Poza pokojem chłopca i nastolatka oraz męskim biurem każde pomieszczenie można efektownie ozdobić fototapetą z kwiatami.

Znaleziono: 345