Fototapety do kolorowania

Szukasz czegoś wyjątkowego do pokoju dziecka? Proponujemy unikalną dekorację - fototapety do kolorowania. To idealne połączenie ściennej ozdoby z zabawą, która może trwać bez końca.

Fototapety do kolorowania sprawią ogromną radość zarówno dziecku jak i rodzicom. Przede wszystkim sama tapeta nada pomieszczeniu innego charakteru i ozdobi ścianę. Mimo, że są to czarno-białe motywy, to stanową naprawdę ciekawą dekorację. Oczywiście jeszcze większą zaletą fototapet czarno-białych dla dzieci, jest to, że można je dowolnie kolorować. Nie ma chyba dziecka, które nie lubiłoby kolorowanek. A co powiedziałoby Twoje dziecko na ogromną kolorowankę na ścianie? Taką fototapetę można kolorować tygodniami, ciesząc się z postępujących prac. To również propozycja na wspólną zabawę z rodzicami, którą przecież dzieci tak lubią.

Fototapety do kolorowania dla chłopca i dziewczynki

Wśród proponowanych wzorów znajdziecie fototapety do kolorowania dla chłopców oraz fototapety do kolorowania dla dziewczynek. Chłopcom proponujemy oczywiście zamki czy też fototapety z komiksami. Dla dziewczynek mamy fototapety z motylami, kwiatkami lub słodkimi, bajkowymi domkami.

Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki będą z pewnością zachwyceni fototapetami do kolorowania ze zwierzętami, miastem lub podmorskim krajobrazem. Każda z tych fototapet po zakończeniu kolorowania staje się nową dekoracją, tym razem barwną, wyjątkową i co najważniejsze wykonaną przez nasze dziecko.