Fototapety - bambusy i trawy

Egzotyczne rośliny to jeden z ulubionych motywów przyrodniczych, wykorzystywanych na fototapetach. Lubimy na nie patrzeć i ozdabiać nimi wnętrza naszych domów. Motywy bambusa są pod tym względem wyjątkowe mimo, że nie widać na nich mocnych i różnorodnych kolorów. W większości dominuje na nich kolor zieleni i łodygi tej wyjątkowej rośliny.

Fototapety z łodygami i liśćmi bambusa

Fototapety z bambusem, choć podobne pod względem motywu, pokazują tę roślinę z różnej perspektywy – zarówno fototapety z łodygami bambusa, jak również fototapety bambusowe liście. Na fototapetach z łodygami bambusa widzimy zarówno motywy, na których przedstawiono bambusowy las, pojedyncze bambusowe drzewa, jak również tła z bambusowych łodyg. Wyjątkowo efektownie wyglądają bambusowe drzewa skąpane w słońcu. Również fototapety z bambusowymi liśćmi – przedstawione w formie zdjęcia lub grafiki – prezentują się niezwykle atrakcyjnie.

Fototapety z bambusem do domu i firmy

Fototapety z bambusem to ciekawa propozycja na dekorację ścian zarówno w domu, jak również w biurze lub innych lokalach. W domu bambusowe motywy na fototapetach pasują do niemal każdego pomieszczenia. Salon czy sypialnia ozdobione fototapetą z bambusem zyskają zupełnie nowy styl. Bambus będzie również idealnie pasował do łazienki. Fototapety z bambusem stworzą również tematyczny klimat w takich lokalach jak salony masażu czy SPA.