Artystyczne

Artystyczne motywy można wykorzystać nie tylko jako motyw obrazu. Wiele z nich wygląda jeszcze ciekawiej, gdy są nadrukowane na większe powierzchnie - takie jak fototapety samoprzylepne. Widać wówczas każdy szczegół rysunku, przedstawione sceny i elementy wyglądają jeszcze efektowniej.

Fototapety artystyczne w stylu vintage

Fototapety artystyczne są wręcz stworzone do pomieszczeń urządzonych w stylu vintage, retro, kolonialnym czy klasycznym. Motywy artystyczne są, które proponujemy w naszej galerii, będą idealnie pasowały do tego typu pomieszczeń. Wystarczy wybrać odpowiedni motyw, w danej kolorystyce. Wiele fototapet z motywami artystycznymi przedstawia obrazy i rysunki natury - krajobrazów, pojedynczych drzew, kwiatów oraz zwierząt. Wśród polecanych fototapet z artystycznymi motywami można z łatwością wybrać tę odpowiednią do salonu, sypialni czy jadalni.

Fototapety artystyczne - szkice i wzory w szarościach

Wiele spośród fototapet artystycznych to szkice i motywy w czerni, bieli i szarościach. Takie motywy jeszcze mocniej wpasują się w aranżację w stylu retro czy vintage. Jeżeli ktoś lubi motywy black&white, nie przepada za jaskrawymi kolorami czy barwną kolorystyką na dekoracjach, to fototapety z artystycznymi szkicami będą idealnym rozwiązaniem.

Znaleziono: 109