Fototapety z fractalami i dymami

Abstrakcyjne fototapety są wyjątkowa formą ozdobą ścian - niezwykłe wzory, kolorystyka i efekty trójwymiaru tworzą jako całość fantastyczną dekorację, która nadaje każdemu pomieszczeniu zupełnie nową aranżację. Jednymi z najciekawszych motywów abstrakcyjnych są fractale i dymy - wzory, które idealnie pasują jako ścienna dekoracja.

Fractale - efektowne fototapety abstrakcyjne

Fototapety abstrakcyjne z fractalami to przede wszystkim niezwykła mieszanina barw, która przyciąga wzrok i wręcz hipnotyzuje. Dlatego każdy, kto preferuje barwne dekoracje i żywe kolory ubrane w abstrakcyjne wzory może sięgnąć po fototapety z fractalami i z pewnością nie zawiedzie się z uzyskanego efektu. Abstrakcyjne motywy i ta bogata paleta kolorów tworzą jeszcze większy efekt na fototapecie naklejonej na ścianie. Fototapety we fractale naklejone na ścianie tworzą jakby okno do innego, kolorowego i fantastycznego świata.

Fototapety abstrakcyjne z dymem w Twoim domu

Fototapety abstrakcyjne z motywami dymu to z kolei propozycja dla osób, które lubią jasną aranżację z kolorowymi elementami. Fototapeta z białym tłem i kolorowym dymem jest najlepszym przykładem takiej dekoracji. Jasne tło daje efekt czystości i przestrzeni a kolorowy dym staje się kluczowym elementem dekoracji. Dodatkowo dzięki efektowi trójwymiaru, fototapeta z dymem wygląda jakby był zawieszony w powietrzu i jednocześnie nadaje całej ścianie głębi.