Bambusy i trawy

Fototapety egzotyczne to przede wszystkim wyjątkowe motywy egzotycznych roślin. Z takimi właśnie kojarzą nam się bambusy i egzotyczne, ozdobne trawy. Okazuje się, że wyglądają efektownie nie tylko w rzeczywistości, ale również jako motywy na egzotycznych fototapetach.

Fototapety egzotyczne z bambusem

Bambus to roślina, która nieodzownie kojarzy nam się z dalekimi, egzotycznymi krajami. Dlatego motywy bambusa stanowią ważną część fototapet egzotycznych z naszej oferty. Wśród bogatej kolekcji fototapet egzotycznych z bambusem, proponujemy zarówno szkice bambusów nawiązujące do styku kolonialnego, jak też niesamowite zdjęcia bambusowych łodyg czy liści, które idealnie wpiszą się w nowoczesną aranżację.

Fototapety egzotyczne z trawami

Egzotyczne trawy coraz częściej możemy spotkać w naszych działkowych i przydomowych ogrodach. Nic dziwnego, są bowiem piękne i jakże odmienne od znanej nam trawy. Efekt jaki tworzy kompozycja takich traw tworzy niezwykłe kompozycje nie tylko w ogrodzie. Taki motyw okazuje się również niesamowicie efektownym motywem na egzotycznych fototapetach z trawami.