ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta zwierzęta leśne przy szałasie

autor: 60seconds    id motywu: 13389
Fototapeta zwierzęta leśne przy szałasie
Fototapeta zwierzęta leśne przy szałasie
Fototapeta zwierzęta leśne przy szałasie
Fototapeta zwierzęta leśne przy szałasie Fototapeta zwierzęta leśne przy szałasie Fototapeta zwierzęta leśne przy szałasie
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta zwierzęta leśne przy szałasie to doskonały przykład tapety z motywem z bajki, idealnej dla małych dzieci. Ten styl rysunku i kolory idealnie pasują do pokoju dziecka.

Bajkowe tapety do pokoju dziecka

Tapety bajkowe do pokoju dziecka pełnią dwie funkcje. Po pierwsze są swietną dekoracją. Wprowadzają do pokoju odpowiedni klimat i jako główna ozdoba ścian decydują o stylu całego pokoju. Aranżacja pokoju dziecka za pomocą tapety z motywem bajkowym jest prosta i szybka.

Fototapety bajkowe do dziecięcego pokoju

Innym równie ważnym powodem, dla którego z chęcią wybieramy fototapety bajkowe to uśmiech naszych małych skarbów. Taka tapeta nie stanowi tylko ozdoby, ale jest także oknem na świat bajek. Dziecięcym pokoju, w którym naklejona zostanie Fototapeta zwierzęta leśne przy szałasie, dziecko poczuje się jak w bajce. Wiadomo co prawda, że fototapety bajkowe są tylko czasowe, dzieci prędzej czy później z nich wyrastają. Jednak ten okres, przez który mogą podziwiać pokój urządzony w ten sposób, z wyjątkową bajkową tapetą zawsze przywoła uśmiech na ich twarzach. A nawet wiele lat później, będą pamiętać swój pokój i Fototapeta zwierzęta leśne przy szałasie, którą mieli na ścianie.