ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta zwierzęta leśne i jagody

autor: anastasianio    id motywu: 319
Fototapeta zwierzęta leśne i jagody
Fototapeta zwierzęta leśne i jagody
Fototapeta zwierzęta leśne i jagody
Fototapeta zwierzęta leśne i jagody
Fototapeta zwierzęta leśne i jagody Fototapeta zwierzęta leśne i jagody Fototapeta zwierzęta leśne i jagody Fototapeta zwierzęta leśne i jagody
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta zwierzęta leśne i jagody to doskonały przykład tapety z bajkowym wzorem, idealnej dla małych dzieci. Dopasowany styl rysunku i kolory idealnie pasują do pokoju dziecka.

Bajkowe tapety do pokoju dziecka

Tapety bajkowe do pokoju dziecka pełnią różne role. Po pierwsze są wyjątkową dekoracją. Wprowadzają do pokoju odpowiedni klimat i jako największa ozdoba ścian decydują o stylu pokoju dziecka. Aranżacja pokoju dziecka z wykorzystaniem tapety z motywem bajki jest prosta i szybka.

Fototapety bajkowe do dziecięcego pokoju

Drugim również ważnym powodem, dla którego chętnie zamawiamy tapety bajkowe to uśmiech naszego dziecka. Taka fototapeta nie stanowi tylko ozdoby, ale jest też oknem na świat bajek. Dziecięcym pokoju, w którym naklejona jest Fototapeta zwierzęta leśne i jagody, nasze dziecko poczuje się jak w bajce. Oczywiście tapety z bajkowym motywem kleimy za kilka lat, dzieci prędzej czy później z nich wyrastają. Jednak ten okres, przez który mogą patrzeć na pokój urządzony w taki sposób, z piękną bajkową fototapetą zawsze przywoła uśmiech na ich twarzach. A nawet wiele lat później, będą pamiętać swój pokój i Fototapeta zwierzęta leśne i jagody, którą mieli na ścianie.