ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta zwierzątka akwarelowe i diamenty

autor: MarinaErmakova    id motywu: 790
Fototapeta zwierzątka akwarelowe i diamenty
Fototapeta zwierzątka akwarelowe i diamenty
Fototapeta zwierzątka akwarelowe i diamenty
Fototapeta zwierzątka akwarelowe i diamenty
Fototapeta zwierzątka akwarelowe i diamenty Fototapeta zwierzątka akwarelowe i diamenty Fototapeta zwierzątka akwarelowe i diamenty Fototapeta zwierzątka akwarelowe i diamenty
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Jeżeli chcesz kupić ciekawą dekorację ścienną do pokoju wyjątkowej osoby – swojego dziecka, warto pomyśleć nad Fototapeta zwierzątka akwarelowe i diamenty. To piękna tapeta, na której widzimy wiele bajkowych zwierząt. Naklej ją na ścianę w dziecięcym pokoju, a na pewno sprawisz mu ogromną radość.
Fototapeta zwierzątka akwarelowe i diamenty to klasyczna tapeta do dziecięcego pokoju. Bajkowe zwierzaki, rysowane w stonowanych kolorach będą działać na dziecko uspokajająco, a jednocześnie dadzą mu wiele radości i uśmiechu.
Fototapeta zwierzątka akwarelowe i diamenty dzięki dziecięcemu motywowi i kolorystyce jest świetnym pomysłem na aranżację pokoju dziecka. Dekorując ścianę tą piękną, dziecięcą tapetą szybko nadasz pomieszczeniu dziecięcego charakteru. Jeżeli więc szykujesz pokój dla swojego malucha, to Fototapeta zwierzątka akwarelowe i diamenty będzie doskonałym wyborem na ścianę. Pokój, nie tylko nabierze dziecięcego klimatu ale również samo dziecko będzie w takim pokoju szczęśliwe i zainteresowane zwierzakami na tapecie.