ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta zorza polarna nad konturem lasu

autor: Night Sky Dreamer
Fototapeta zorza polarna nad konturem lasu
Fototapeta zorza polarna nad konturem lasu
Fototapeta zorza polarna nad konturem lasu Fototapeta zorza polarna nad konturem lasu
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Krajobrazy górskie lubiane są przez wiele osób. W górach czujemy odprężenie. Spacerowanie po górach, kontakt z naturą to przygoda, na którą niektórzy czekają z tęsknotą.
Krajobraz uwieczniony na Fototapeta zorza polarna nad konturem lasu, przypomina nam o przygodzie w górach i zachęca do kolejnego powrotu na ścieżki górskie. Każdy miłośnik gór będzie chętnie zachwycać się tym górskim krajobrazem, dzięki temu, że stanie się on ozdobą ścian w mieszkaniu.
Fototapeta zorza polarna nad konturem lasu to przyjemny krajobraz, który powinien mieć w swoim mieszkaniu człowiek zachwycony widokami górskimi. Ten krajobraz gór w tle, będzie stale przypominał nam o wrażeniach z górskich szlaków. Góry od zawsze kusiły ludzi. Takie fototapety jak Fototapeta zorza polarna nad konturem lasu, to wyjątkowa dekoracja na ścianach w mieszkaniu, przyciągająca uwagę zarówno mieszkańców jak też gości.