ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta zarys Paryża

autor: Amid
Fototapeta zarys Paryża
Fototapeta zarys Paryża
Fototapeta zarys Paryża
Fototapeta zarys Paryża Fototapeta zarys Paryża Fototapeta zarys Paryża
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Ludzi można chyba podzielić na takich, którzy lubią wystrój wnętrz z przyrodą i tych, którzy lubią miejski wystrój. Z tego powou zdjęcia miast są jednym z najczęstszych motywów wybieranych na tapety. Przykładem takiego często wybieranego motywu miasta na fototapecie jest Fototapeta zarys Paryża. Miejskie zakątki i sposób ich prezentacji sprawia, że także ci, którzy wybierają obcowanie z przyrodą zwrócą uwagę na tę wyjątkową dekorację.
Architektura miejska na Fototapeta zarys Paryża jest tak uniwersalny, dlatego też możemy ozdobić nim ściany w każdym pomieszczeniu. Teraz możesz wyobrazić sobie, tę ciekawą tapetę w salonie, sypialni, a nawet w kuchni. Zwróć też uwagę, że tapeta z motywem miejskim pasuje idealnie do powierzchni biurowych. Fototapeta zarys Paryża można więc okleić zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak też w pomieszczeniach oraz salach konferencyjnych.