ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta zabytkowy tramwaj

autor: Kavalenkava
Fototapeta zabytkowy tramwaj
Fototapeta zabytkowy tramwaj
Fototapeta zabytkowy tramwaj
Fototapeta zabytkowy tramwaj Fototapeta zabytkowy tramwaj Fototapeta zabytkowy tramwaj
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Ludzie dzielą się na takich, którzy preferują dekoracje z naturą i tych, którzy preferują miejski sposób aranżacji wnętrz. To spowodowało, że miejskie motywy są jednym z najczęstszych motywów wybieranych na fototapety. Przykładem takiego klasycznego motywu miasta na fototapecie jest Fototapeta zabytkowy tramwaj. Miejskie zakątki i sposób ich prezentacji sprawiają, że także ci, którzy wolą aranżacje z naturą zatrzymają wzrok i popatrzą na tę miejską dekorację.
Architektura miejska na Fototapeta zabytkowy tramwaj jest dość uniwersalny, dlatego też możemy ozdobić nim ściany w dowolnym pokoju. Spróbuj wyobrazić sobie, tę miejską tapetę w pokoju dziennym, sypialni, a nawet w pokoju dziecka. Zwróć też uwagę, że tapeta z motywem miejskim pasuje idealnie do pomieszczeń biurowych. Fototapeta zabytkowy tramwaj można więc okleić zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak również w pomieszczeniach oraz salach konferencyjnych.