ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wyspa Reykiavik

autor: Fotolyse    id motywu: 7280
Fototapeta wyspa Reykiavik
Fototapeta wyspa Reykiavik
Fototapeta wyspa Reykiavik
Fototapeta wyspa Reykiavik Fototapeta wyspa Reykiavik Fototapeta wyspa Reykiavik
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Według niektórych, dzielimy się na tych, którzy lubią aranżacje z przyrodą i tych, którzy lubią miejski sposób aranżacji wnętrz. To spowodowało, że miejskie zdjęcia są jednym z najczęstszych motywów wybieranych na fototapety. Propozycją takiego popularnego motywu miasta na fototapecie jest Fototapeta wyspa Reykiavik. Miejskie budynki i sposób ich pokazania sprawiają, że także ci, którzy wybierają aranżacje z przyrodą zwrócą uwagę na tę miejską dekorację.
Architektura miejska na Fototapeta wyspa Reykiavik jest dość uniwersalny, także możemy okleić nim ściany w każdym pokoju. Teraz możesz wyobrazić sobie, tę miejską tapetę w pokoju dziennym, sypialni, a nawet w pokoju dziecka. Poza tym architektura miejska na fototapetach pasuje idealnie do powierzchni biurowych. Fototapeta wyspa Reykiavik można więc udekorować zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak również w pokojach oraz salach konferencyjnych.