ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wschód słońca Ziemią

autor: sdecoret    id motywu: 4111
Fototapeta wschód słońca Ziemią
Fototapeta wschód słońca Ziemią
Fototapeta wschód słońca Ziemią
Fototapeta wschód słońca Ziemią
Fototapeta wschód słońca Ziemią Fototapeta wschód słońca Ziemią Fototapeta wschód słońca Ziemią Fototapeta wschód słońca Ziemią
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 133zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta wschód słońca Ziemią to przykład jednej z najpiękniejszych fototapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nieskończona przestrzeń, zagadkowa, która przyciąga i napełnia naszą wyobraźnię. Człowiek od dawna pragnął poznać tajemnice wszechświata. Gwiazdy i planety zawsze są interesujące dla gatunku ludzkiego. Rozmyślania na temat innych światów stanowią ważną sferę ludzkich zainteresowań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia lotu poza naszą planetę. Fototapeta wschód słońca Ziemią to ozdoba na ścianę, która pozwala poczuć tę klimat kosmosu w swoim domu. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianach rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki ich obecności można zafundować sobie kosmiczną podróż siedząc w swoim pokoju.
Obecność Fototapeta wschód słońca Ziemią we wnętrzu domu to najlepszy pomysł na dekorację ścian, dla miłośników wszechświata. W lot rakietą można wybrać się kiedy tylko chcemy. Wystarczy tylko rozmarzyć się przy Fototapeta wschód słońca Ziemią, żeby poczuć klimat jak w odysei kosmicznej.