ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wróble w zimowej scenerii

autor: nataba    id motywu: 2709
Fototapeta wróble w zimowej scenerii
Fototapeta wróble w zimowej scenerii
Fototapeta wróble w zimowej scenerii
Fototapeta wróble w zimowej scenerii
Fototapeta wróble w zimowej scenerii Fototapeta wróble w zimowej scenerii Fototapeta wróble w zimowej scenerii Fototapeta wróble w zimowej scenerii
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 126zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta wróble w zimowej scenerii – czy widzieliście kiedyś ciekawszy motyw z ptakami na ścianie? Tego typu fototapeta doskonale wpasuje się w aranżację Waszego domu. Zarówno kolorystyka, jak też wspaniałe ptaki łączą się w unikalną niesamowitą dekorację. Jeżeli więc szukasz sposobu na unikalny wystrój wnętrza, i lubisz przyrodnicze tematy, to warto bliżej przyjrzeć się Fototapeta wróble w zimowej scenerii.
Ten przyrodniczy motyw z ptakami będzie z pewnością najważniejszą ozdobą w każdym praktycznie pomieszczeniu. Naklejona na ścianie w salonie przyciągnie uwagę każdego gościa, zastosowana w sypialni stworzy w niej wyjątkowy klimat. Jeżeli zdecydujesz się ozdobić nią ściany w korytarzu, tam także wprowadzisz klimat bliższy naturze. Jeżeli natomiast Twoje dziecko interesuje się ptakami, warto pomyśleć, aby Fototapeta wróble w zimowej scenerii nakleić na ścianę dziecięcego pokoju.
Warto wyobrazić sobie ściany Waszego pokoju oklejnone Fototapeta wróble w zimowej scenerii, która szybko i tanio odmieni każde wnętrze.