ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wróble siedzące na gałęzi zimą

autor: nataba    id motywu: 2690
Fototapeta wróble siedzące na gałęzi zimą
Fototapeta wróble siedzące na gałęzi zimą
Fototapeta wróble siedzące na gałęzi zimą Fototapeta wróble siedzące na gałęzi zimą
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta wróble siedzące na gałęzi zimą – czy widzieliście kiedyś ciekawszy motyw z ptakami na ścianie? Taka tapeta bez problemu wpasuje się w aranżację Waszego domu. Zarówno kolorystyka, jak też dzikie ptaki łączą się w unikalną przyrodniczą dekorację. Jeżeli więc szukasz metody na ciekawą aranżację wnętrza, i lubisz motywy z ptakami, to warto wybrać Fototapeta wróble siedzące na gałęzi zimą.
Ta wyjątkowa fototapeta z ptakami może stać się najważniejszą dekoracją w każdym praktycznie pomieszczeniu. Naklejona na ścianie w salonie zaskoczy Twoich gości, zastosowana w sypialni stworzy w niej klimat bliski naturze. Jeżeli będzies chcieć ozdobić nią ściany w korytarzu, tam także wprowadzisz klimat bliższy naturze. Jeżeli natomiast Twoje dziecko lubi ptaki, warto pomyśleć, aby Fototapeta wróble siedzące na gałęzi zimą nakleić na ścianę pokoju dzieci.
Warto wyobrazić sobie aranżację pokoju z wykorzystaniem Fototapeta wróble siedzące na gałęzi zimą, która szybko i tanio odmieni każde wnętrze.