ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wróble na cienkiej gałęzi

autor: nataba    id motywu: 10391
Fototapeta wróble na cienkiej gałęzi
Fototapeta wróble na cienkiej gałęzi
Fototapeta wróble na cienkiej gałęzi
Fototapeta wróble na cienkiej gałęzi Fototapeta wróble na cienkiej gałęzi Fototapeta wróble na cienkiej gałęzi
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta wróble na cienkiej gałęzi – czy można wyobrazić sobie ciekawszy motyw z ptakami na ścianie? Ta tapeta doskonale wkomponuje się w wystrój Waszego mieszkania. Zarówno widoczne barwy, jak też piękne ptaki łączą się w unikalną przyrodniczą dekorację. Jeżeli więc poszukujesz pomysłu na dekorację wnętrza, i lubisz ptasie motywy, to warto zatrzymać się na chwilę przy Fototapeta wróble na cienkiej gałęzi.
Ten przyrodniczy motyw z ptakami będzie z pewnością najważniejszą ozdobą w każdym praktycznie pokoju. Naklejona na ścianie w salonie przyciągnie uwagę każdego gościa, zastosowana w sypialni stworzy w niej wyjątkowy klimat. Jeżeli będzies chcieć ozdobić nią ściany w korytarzu, tam również wprowadzisz przyrodniczy klimat. Jeżeli natomiast Twoje dziecko interesuje się ptakami, warto pomyśleć, aby Fototapeta wróble na cienkiej gałęzi nakleić na ścianę pokoju dzieci.
Warto wyobrazić sobie aranżację pokoju z wykorzystaniem Fototapeta wróble na cienkiej gałęzi, która szybko i tanio odmieni każde wnętrze.
Inne produkty z motywem