ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospady w Prehistorycznym parku w Teksasie

autor: jfortner2015    id motywu: 1286
Fototapeta wodospady w Prehistorycznym parku w Teksasie
Fototapeta wodospady w Prehistorycznym parku w Teksasie
Fototapeta wodospady w Prehistorycznym parku w Teksasie
Fototapeta wodospady w Prehistorycznym parku w Teksasie Fototapeta wodospady w Prehistorycznym parku w Teksasie Fototapeta wodospady w Prehistorycznym parku w Teksasie
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Wodospady to zachwycające cuda przyrody, które od dawna przyciągały turystów. Niektóre są wielkie, jak np. Niagara, a inne małe. Wszystkie jednak oczarowują swoim wyglądem.
Przykładem takiego urzekającego krajobrazu jest Fototapeta wodospady w Prehistorycznym parku w Teksasie. Spadająca ze skał woda to porywający widok, który chcę się oglądać non stop. Jeżeli urzekają wodospady to, dzięki Fototapeta wodospady w Prehistorycznym parku w Teksasie, będziesz mógł je podziwiać w każdej wolnej chwili.
Umieszczenie na ścianie wnętrza domu Fototapeta wodospady w Prehistorycznym parku w Teksasie, nadaje pomieszczeniu magii. Ten motyw działa na każdego odprężająco. Patrząc na Fototapeta wodospady w Prehistorycznym parku w Teksasie, ma się odczucie, że znajdujemy się blisko wspaniałego cudu przyrody.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospady w Prehistorycznym parku w Teksasie zaczaruje każdego. Pasuje do wszystkich stylizacji wewnętrznych. Dodatkowo, warto pamiętać, że fototapety wykonane z wysokiej jakości materiałów są mocne, nie niszczą się nawet po wielu latach użytkowania.