ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospady i góra Kirkjufell

autor: Jag_cz
Fototapeta wodospady i góra Kirkjufell
Fototapeta wodospady i góra Kirkjufell
Fototapeta wodospady i góra Kirkjufell
Fototapeta wodospady i góra Kirkjufell Fototapeta wodospady i góra Kirkjufell Fototapeta wodospady i góra Kirkjufell
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Wodospady to zachwycające cuda przyrody, które od dawna przyciągały turystów. Niektóre są duże, jak np. Niagara, a inne mniejsze. Wszystkie jednak oczarowują swoim wyglądem.
Przykładem takiego urzekającego widoku jest Fototapeta wodospady i góra Kirkjufell. Spadająca ze zboczy skalnych woda to porywający widok, który pragnie się oglądać bez końca. Jeżeli fascynują wodospady to, dzięki Fototapeta wodospady i góra Kirkjufell, będziesz mógł je podziwiać w dowolnym momencie.
Przyklejenie na ścianach pokoju Fototapeta wodospady i góra Kirkjufell, nadaje pomieszczeniu czaru. Ten widok działa na nas relaksująco. Patrząc na Fototapeta wodospady i góra Kirkjufell, ma się wrażenie, że jesteśmy w pobliżu wspaniałego cudu przyrody.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospady i góra Kirkjufell oczaruje każdego. Pasuje do rozmaitych stylizacji wewnętrznych. Dodatkowo, warto pamiętać, że tapety wykonane z najlepszych materiałów są trwałe, nie niszczą się nawet po wielu latach użytkowania.