ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospadowe kaskady

autor: hcl12
Fototapeta wodospadowe kaskady
Fototapeta wodospadowe kaskady
Fototapeta wodospadowe kaskady
Fototapeta wodospadowe kaskady Fototapeta wodospadowe kaskady Fototapeta wodospadowe kaskady
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Wodospady to wspaniałe cuda przyrody, które od dawna przyciągały ludzi. Niektóre są wielkie, jak np. Niagara, a inne małe. Wszystkie jednak zachwycają swoim widokiem.
Przykładem takiego urzekającego krajobrazu jest Fototapeta wodospadowe kaskady. Spadająca ze skał woda to porywający widok, który pragnie się oglądać non stop. Jeżeli urzekają wodospady to, dzięki Fototapeta wodospadowe kaskady, będziesz mógł je podziwiać w dowolnym momencie.
Przyklejenie na ścianie wnętrza domu Fototapeta wodospadowe kaskady, nadaje pomieszczeniu niezwykłego charakteru. Ten obraz działa na każdego relaksująco. Patrząc na Fototapeta wodospadowe kaskady, ma się odczucie, że znajdujemy się blisko wspaniałego cudu przyrody.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospadowe kaskady zaczaruje każdego. Pasuje do różnych stylizacji wewnętrznych. Dodatkowo, warto pamiętać, że tapety wykonane z najlepszych materiałów są trwałe, nie niszczą się z upływem czasu.