ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad zimą

autor: surangaw
Fototapeta wodospad zimą
Fototapeta wodospad zimą
Fototapeta wodospad zimą
Fototapeta wodospad zimą Fototapeta wodospad zimą Fototapeta wodospad zimą
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Wodospady to wspaniałe cuda natury, które od niepamiętnych czasów przyciągały turystów. Niektóre są duże, jak np. Niagara, a inne małe. Wszystkie jednak oczarowują swoim widokiem.
Przykładem takiego urzekającego widoku jest Fototapeta wodospad zimą. Spadająca ze skał woda to wspaniały widok, który pragnie się oglądać cały czas. Jeżeli lubisz wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad zimą, będziesz mógł je oglądać kiedy tylko zechcesz.
Przyklejenie na ścianach salonu Fototapeta wodospad zimą, nadaje pomieszczeniu czaru. Ten widok działa na nas odprężająco. Patrząc na Fototapeta wodospad zimą, ma się odczucie, że znajdujemy się w pobliżu wspaniałego cudu natury.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad zimą zaczaruje starszych i młodszych – wszystkich. Pasuje do wszystkich stylizacji wewnętrznych. Dodatkowo, warto pamiętać, że fototapety wykonane z najlepszych materiałów są trwałe, nie niszczą się z upływem czasu.