ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad ze wschodem słońca

autor: pilat666    id motywu: 1239
Fototapeta wodospad ze wschodem słońca
Fototapeta wodospad ze wschodem słońca
Fototapeta wodospad ze wschodem słońca
Fototapeta wodospad ze wschodem słońca Fototapeta wodospad ze wschodem słońca Fototapeta wodospad ze wschodem słońca
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Wodospady to wspaniałe cuda natury, które od dawna przyciągały ludzi. Niektóre są wielkie, jak np. Niagara, a inne mniejsze. Wszystkie jednak zachwycają swoim wyglądem.
Przykładem takiego niezwykłego widoku jest Fototapeta wodospad ze wschodem słońca. Spadająca ze zboczy skalnych woda to wspaniały widok, który chcę się oglądać cały czas. Jeżeli fascynują wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad ze wschodem słońca, będziesz mógł je podziwiać w dowolnym momencie.
Przyklejenie na ścianie wnętrza domu Fototapeta wodospad ze wschodem słońca, nadaje pomieszczeniu czaru. Ten obraz działa na człowieka odprężająco. Patrząc na Fototapeta wodospad ze wschodem słońca, ma się odczucie, że znajdujemy się w pobliżu wspaniałego cudu natury.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad ze wschodem słońca oczaruje każdego. Pasuje do rozmaitych aranżacji wnętrz. Dodatkowo, warto pamiętać, że tapety wykonane z najlepszych materiałów są trwałe, nie niszczą się nawet po wielu latach użytkowania.