ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad wśród palm

autor: Miniloc    id motywu: 1273
Fototapeta wodospad wśród palm
Fototapeta wodospad wśród palm
Fototapeta wodospad wśród palm
Fototapeta wodospad wśród palm Fototapeta wodospad wśród palm Fototapeta wodospad wśród palm
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Wodospady to wspaniałe cuda natury, które od niepamiętnych czasów przyciągały ludzi. Niektóre są wielkie, jak np. Niagara, a inne małe. Wszystkie jednak oczarowują swoim widokiem.
Przykładem takiego urzekającego krajobrazu jest Fototapeta wodospad wśród palm. Spadająca ze zboczy skalnych woda to wspaniały widok, który chcę się oglądać cały czas. Jeżeli urzekają wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad wśród palm, będziesz mógł je podziwiać w każdej wolnej chwili.
Przyklejenie na ścianie pokoju Fototapeta wodospad wśród palm, nadaje pomieszczeniu czaru. Ten widok działa na człowieka odprężająco. Patrząc na Fototapeta wodospad wśród palm, ma się odczucie, że jesteśmy w pobliżu wspaniałego cudu natury.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad wśród palm zaczaruje każdego. Pasuje do rozmaitych stylizacji wewnętrznych. Dodatkowo, warto pamiętać, że fototapety wykonane z najlepszych materiałów są trwałe, nie niszczą się nawet po wielu latach użytkowania.