ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad w pięknym, zielonym lesie

autor: martinhosmat083    id motywu: 1279
Fototapeta wodospad w pięknym, zielonym lesie
Fototapeta wodospad w pięknym, zielonym lesie
Fototapeta wodospad w pięknym, zielonym lesie
Fototapeta wodospad w pięknym, zielonym lesie Fototapeta wodospad w pięknym, zielonym lesie Fototapeta wodospad w pięknym, zielonym lesie
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Wodospady to wspaniałe cuda przyrody, które od niepamiętnych czasów przyciągały ludzi. Niektóre są duże, jak np. Niagara, a inne małe. Wszystkie jednak zachwycają swoim widokiem.
Przykładem takiego urzekającego krajobrazu jest Fototapeta wodospad w pięknym, zielonym lesie. Spadająca ze skał woda to porywający widok, który chcę się oglądać non stop. Jeżeli urzekają wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad w pięknym, zielonym lesie, będziesz mógł je podziwiać w dowolnym momencie.
Przyklejenie na ścianie wnętrza domu Fototapeta wodospad w pięknym, zielonym lesie, nadaje pomieszczeniu magii. Ten motyw działa na nas odprężająco. Patrząc na Fototapeta wodospad w pięknym, zielonym lesie, ma się wrażenie, że znajdujemy się w pobliżu wspaniałego cudu przyrody.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad w pięknym, zielonym lesie oczaruje każdego. Pasuje do wszystkich styli designerskich. Dodatkowo, warto pamiętać, że tapety wykonane z wysokiej jakości materiałów są mocne, nie niszczą się z upływem czasu.