ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad w lesie deszczowym

autor: Stock_ko    id motywu: 1299
Fototapeta wodospad w lesie deszczowym
Fototapeta wodospad w lesie deszczowym
Fototapeta wodospad w lesie deszczowym
Fototapeta wodospad w lesie deszczowym Fototapeta wodospad w lesie deszczowym Fototapeta wodospad w lesie deszczowym
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Wodospady to zachwycające cuda natury, które od dawna przyciągały turystów. Niektóre są wielkie, jak np. Niagara, a inne mniejsze. Wszystkie jednak oczarowują swoim wyglądem.
Przykładem takiego unikalnego krajobrazu jest Fototapeta wodospad w lesie deszczowym. Spadająca ze skał woda to porywający widok, który chcę się oglądać non stop. Jeżeli urzekają wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad w lesie deszczowym, będziesz mógł je oglądać kiedy tylko zechcesz.
Przyklejenie na ścianach pokoju Fototapeta wodospad w lesie deszczowym, nadaje pomieszczeniu magii. Ten widok działa na każdego relaksująco. Patrząc na Fototapeta wodospad w lesie deszczowym, ma się wrażenie, że znajdujemy się w pobliżu wspaniałego cudu natury.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad w lesie deszczowym oczaruje każdego. Pasuje do wszystkich aranżacji wnętrz. Dodatkowo, warto pamiętać, że fototapety wykonane z najlepszych materiałów są mocne, nie niszczą się z upływem czasu.