ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad w kolorowym lesie

autor: wirojsid
Fototapeta wodospad w kolorowym lesie
Fototapeta wodospad w kolorowym lesie
Fototapeta wodospad w kolorowym lesie Fototapeta wodospad w kolorowym lesie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Wodospady to niezwykłe cuda przyrody, które od dawna przyciągały turystów. Niektóre są wielkie, jak np. Niagara, a inne małe. Wszystkie jednak oczarowują swoim widokiem.
Przykładem takiego urzekającego widoku jest Fototapeta wodospad w kolorowym lesie. Spadająca ze zboczy skalnych woda to wspaniały widok, który pragnie się oglądać non stop. Jeżeli lubisz wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad w kolorowym lesie, będziesz mógł je podziwiać w dowolnym momencie.
Przyklejenie na ścianach salonu Fototapeta wodospad w kolorowym lesie, nadaje pomieszczeniu niezwykłego charakteru. Ten widok działa na człowieka odprężająco. Patrząc na Fototapeta wodospad w kolorowym lesie, ma się odczucie, że znajdujemy się w pobliżu wspaniałego cudu przyrody.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad w kolorowym lesie oczaruje starszych i młodszych – wszystkich. Pasuje do różnych aranżacji wnętrz. Dodatkowo, warto pamiętać, że tapety wykonane z najlepszych materiałów są trwałe, nie niszczą się z upływem czasu.