ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad w Huai Mae Khamin

autor: wirojsid    id motywu: 1241
Fototapeta wodospad w Huai Mae Khamin
Fototapeta wodospad w Huai Mae Khamin
Fototapeta wodospad w Huai Mae Khamin
Fototapeta wodospad w Huai Mae Khamin Fototapeta wodospad w Huai Mae Khamin Fototapeta wodospad w Huai Mae Khamin
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Wodospady to zachwycające cuda przyrody, które od niepamiętnych czasów przyciągały turystów. Niektóre są wielkie, jak np. Niagara, a inne mniejsze. Wszystkie jednak oczarowują swoim wyglądem.
Przykładem takiego niezwykłego widoku jest Fototapeta wodospad w Huai Mae Khamin. Spadająca ze skał woda to porywający widok, który chcę się oglądać bez końca. Jeżeli lubisz wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad w Huai Mae Khamin, będziesz mógł je podziwiać kiedy tylko zechcesz.
Umieszczenie na ścianach salonu Fototapeta wodospad w Huai Mae Khamin, nadaje pomieszczeniu czaru. Ten motyw działa na nas odprężająco. Patrząc na Fototapeta wodospad w Huai Mae Khamin, ma się wrażenie, że jesteśmy blisko wspaniałego cudu przyrody.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad w Huai Mae Khamin zaczaruje starszych i młodszych – wszystkich. Pasuje do rozmaitych aranżacji wnętrz. Dodatkowo, warto pamiętać, że fototapety wykonane z najlepszych materiałów są mocne, nie niszczą się nawet po wielu latach użytkowania.