ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad w Dolinie Kikuchi

autor: Taisuke Mizuguchi
Fototapeta wodospad w Dolinie Kikuchi
Fototapeta wodospad w Dolinie Kikuchi
Fototapeta wodospad w Dolinie Kikuchi
Fototapeta wodospad w Dolinie Kikuchi Fototapeta wodospad w Dolinie Kikuchi Fototapeta wodospad w Dolinie Kikuchi
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Wodospady to niezwykłe cuda przyrody, które od dawna przyciągały ludzi. Niektóre są wielkie, jak np. Niagara, a inne małe. Wszystkie jednak zachwycają swoim wyglądem.
Przykładem takiego urzekającego widoku jest Fototapeta wodospad w Dolinie Kikuchi. Spadająca ze skał woda to wspaniały widok, który pragnie się oglądać non stop. Jeżeli lubisz wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad w Dolinie Kikuchi, będziesz mógł je podziwiać kiedy tylko zechcesz.
Umieszczenie na ścianie wnętrza domu Fototapeta wodospad w Dolinie Kikuchi, nadaje pomieszczeniu czaru. Ten widok działa na nas relaksująco. Patrząc na Fototapeta wodospad w Dolinie Kikuchi, ma się odczucie, że jesteśmy blisko wspaniałego cudu przyrody.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad w Dolinie Kikuchi oczaruje każdego. Pasuje do wszystkich styli designerskich. Dodatkowo, warto pamiętać, że fototapety wykonane z wysokiej jakości materiałów są trwałe, nie niszczą się nawet po wielu latach użytkowania.