ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad w chorwackim jeziorze

autor: belyaaa    id motywu: 1288
Fototapeta wodospad w chorwackim jeziorze
Fototapeta wodospad w chorwackim jeziorze
Fototapeta wodospad w chorwackim jeziorze
Fototapeta wodospad w chorwackim jeziorze
Fototapeta wodospad w chorwackim jeziorze Fototapeta wodospad w chorwackim jeziorze Fototapeta wodospad w chorwackim jeziorze Fototapeta wodospad w chorwackim jeziorze
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 126zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Wodospady to niezwykłe cuda natury, które od dawna przyciągały turystów. Niektóre są wielkie, jak np. Niagara, a inne małe. Wszystkie jednak zachwycają swoim widokiem.
Przykładem takiego urzekającego krajobrazu jest Fototapeta wodospad w chorwackim jeziorze. Spadająca ze skał woda to porywający widok, który pragnie się oglądać cały czas. Jeżeli fascynują wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad w chorwackim jeziorze, będziesz mógł je podziwiać w każdej wolnej chwili.
Przyklejenie na ścianie wnętrza domu Fototapeta wodospad w chorwackim jeziorze, nadaje pomieszczeniu niezwykłego charakteru. Ten obraz działa na nas relaksująco. Patrząc na Fototapeta wodospad w chorwackim jeziorze, ma się odczucie, że jesteśmy w pobliżu wspaniałego cudu natury.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad w chorwackim jeziorze zaczaruje starszych i młodszych – wszystkich. Pasuje do różnych styli designerskich. Dodatkowo, warto pamiętać, że tapety wykonane z najlepszych materiałów są mocne, nie niszczą się z upływem czasu.