ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad tatrzański

autor: Grigory Bruev
Fototapeta wodospad tatrzański
Fototapeta wodospad tatrzański
Fototapeta wodospad tatrzański
Fototapeta wodospad tatrzański Fototapeta wodospad tatrzański Fototapeta wodospad tatrzański
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Wodospady to zachwycające cuda natury, które od niepamiętnych czasów przyciągały turystów. Niektóre są wielkie, jak np. Niagara, a inne małe. Wszystkie jednak zachwycają swoim widokiem.
Przykładem takiego urzekającego widoku jest Fototapeta wodospad tatrzański. Spadająca ze skał woda to porywający widok, który pragnie się oglądać non stop. Jeżeli fascynują wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad tatrzański, będziesz mógł je oglądać kiedy tylko zechcesz.
Przyklejenie na ścianie pokoju Fototapeta wodospad tatrzański, nadaje pomieszczeniu niezwykłego charakteru. Ten obraz działa na nas odprężająco. Patrząc na Fototapeta wodospad tatrzański, ma się wrażenie, że jesteśmy w pobliżu wspaniałego cudu natury.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad tatrzański zaczaruje starszych i młodszych – wszystkich. Pasuje do różnych aranżacji wnętrz. Dodatkowo, warto pamiętać, że tapety wykonane z najlepszych materiałów są mocne, nie niszczą się nawet po wielu latach użytkowania.