ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad Skalnik w Szczawnicy

autor: tomeyk    id motywu: 1307
Fototapeta wodospad Skalnik w Szczawnicy
Fototapeta wodospad Skalnik w Szczawnicy
Fototapeta wodospad Skalnik w Szczawnicy
Fototapeta wodospad Skalnik w Szczawnicy Fototapeta wodospad Skalnik w Szczawnicy Fototapeta wodospad Skalnik w Szczawnicy
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Wodospady to zachwycające cuda przyrody, które od dawna przyciągały ludzi. Niektóre są wielkie, jak np. Niagara, a inne mniejsze. Wszystkie jednak oczarowują swoim wyglądem.
Przykładem takiego urzekającego widoku jest Fototapeta wodospad Skalnik w Szczawnicy. Spadająca ze skał woda to wspaniały widok, który chcę się oglądać non stop. Jeżeli lubisz wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad Skalnik w Szczawnicy, będziesz mógł je oglądać kiedy tylko zechcesz.
Przyklejenie na ścianach wnętrza domu Fototapeta wodospad Skalnik w Szczawnicy, nadaje pomieszczeniu magii. Ten obraz działa na każdego relaksująco. Patrząc na Fototapeta wodospad Skalnik w Szczawnicy, ma się wrażenie, że jesteśmy w pobliżu wspaniałego cudu przyrody.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad Skalnik w Szczawnicy zaczaruje każdego. Pasuje do różnych aranżacji wnętrz. Dodatkowo, warto pamiętać, że tapety wykonane z wysokiej jakości materiałów są trwałe, nie niszczą się nawet po wielu latach użytkowania.